ליווי וטיפול אחרי אשפוז

עם השחרור מבית החולים נדרש לרב מערך תמיכה מספק שמהווה גשר בין האשפוז להשתלבות בחיי שיגרה בריאה ומספקת בשחף קיים מערך שכזה בעל יכולת למתן שירותים בהיקפים שונים – לכל נער/ה נתפרת חבילה בהתאם לצרכים שלו. חבילה שמשתנה עם ההתקדמות בטיפול. מערך התמיכה כולל סוגים שונים של טיפולים ולעתים אף אפשרות לאכילה במקום.
התוכנית הטיפולית נקבעת בסיום פגישת האינטייק בתהליך שמשתתפים בו הנערה ההורים ופרופ' גולן.
פניות לשחף נענות באופן מיידי ללא רשימות המתנה.הכשרת אנשי מקצוע

אנשי מקצוע העוסקים בהפרעות אכילה ו/או עשויים להיתקל באנשים הסובלים מהפרעות אכילה, ומעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום, יכולים למצוא בשחף את הידע וההכשרה החסרים להם בכדי לאבחן טוב יותר הפרעות אכילה ובכדי לתת טיפול טוב יותר ללקוחותיהם.
הידע מועבר בהרצאות חד פעמיות או בסדרת מפגשים כמו גם במערך הדרכה מוסדר על ידי איש צוות אחד או על ידי מספר אנשי צוות בכירים ומנוסים בהדרכות.
אנו נותנים הכשרות לאנשי חינוך, רופאים, דיאטנים ופסיכותרפיסטים.הרצאות לצוותים חינוכיים

אנשי החינוך הם הקו הראשון הפוגש את הנוער ויכול לאתר את המחלה לפני השלבים האקוטיים. בית הספר הוא ההזדמנות האחרונה של בני הנוער לקבל טיפול לפני שהם נכנסים למסגרת הלוחצת של הצבא
בהרצאות לצוותי בתי ספר אנו מסבירים מהן הפרעות אכילה - הגדרות, סיכונים, מאפיינים, סיבות וגורמים, טיפול וסימני אזהרה.
אנו מייעצים לצוותים ביחס לאופני השילוב של תלמידים לאחר אשפוז או במהלך טיפול בהפרעת אכילה, מתוך מחשבה שהיחס אליהם צריך להיות עם מינימום רווחים משניים שלעתים קרובות קשורים בסטטוס החולה ויחד עם זאת מתחשב בטורדנות החשיבתית שלהם ובקשיי הריכוז.טיפול והדרכה להורים

הורים רבים מתמודדים עם שאלות סביב הפרעות אכילה אצל ילדיהם.
אינכם בטוחים אם מדובר בהפרעת אכילה, הילד מסרב לקבל טיפול?
אינכם יודעים מה הטיפול הנחוץ?
מתלבטים איך להתנהל עם ילד חולה בבית?
על שאלות אלה ואחרות נוכל לדון ויחד למצוא את הדרך הנכונה לכם. בשחף מטפלים משפחתיים המציעים הדרכה פרטנית או קבוצתית.